Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Gminna Olimpiada Sportowa „Tour de Konikowo- Świeszyno- Zegrze Pomorskie”

25 marca w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim rozpoczęła się Gminna Olimpiada Sportowa „Tour de Konikowo- Świeszyno- Zegrze Pomorskie”, której pomysłodawcą jest pan Wojciech Zacholski- nauczyciel wychowania fizycznego w tej placówce. Natomiast  współorganizatorem i fundatorem nagród- Centrum Kultury w Świeszynie.            

W pierwszym dniu zmagań uczniowie rywalizowali o miano mistrza tenisa stołowego.  Po ośmiu zawodników z każdej szkoły ( cztery dziewczynki i czterech chłopców) zmierzyło się ze sobą w bardzo wyrównanej i zaciętej walce o puchar dla najlepszego tenisisty.  Jesteśmy dumni, że jedna z naszych uczennic- Paulina Sapilak z klasy 8- zdobyła drugie miejsce w kategorii dziewcząt, a tuż za podium- z niewielką stratą- stanęła Hanna Antczak również ósmoklasistka.      

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali cenne nagrody, które wręczył pan Marek Brzostko, dyrektor Centrum Kultury w Świeszynie.            

Już dziś na naszych uczniów czeka kolejna dawka adrenaliny, ponieważ w Szkole Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie  rozpocznie się drugi dzień zmagań sportowych.  Natomiast w środę wszyscy spotkamy się w murach naszej szkoły w nowej hali gimnastycznej. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. 

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content