Koszalińska Szkoła Ćwiczeń dla nauczycieli

21 listopada oraz 29 listopada odbyły się warsztaty w ramach Koszalińskiej Szkoły Ćwiczeń dla nauczycieli matematyki. Pierwsze spotkanie było lekcją pokazową z matematyki, w klasie drugiej technikum. Jej temat: Własności funkcji liniowej. Lekcja zrealizowana była z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Po lekcji odbyła się rozmowa na temat składowych lekcji i ewaluacja. Kolejne spotkanie to warsztaty matematyczne, na których nauczyciele poznali funkcjonalność i praktyczną obsługę aplikacji Geogebra Classic 6. Bardzo dziękujemy za cenne wskazówki, pokazanie innowacyjnych metod pracy z uczniami poprzez wykorzystanie technologii informacyjnych za pomocą aplikacji matematycznej GeoGebra.