Zabawa Andrzejkowa w Oddziałach Przedszkolnych

30 listopada odbyły się zabawy andrzejkowe w OP dzieci 5 – letnich oraz 6 – letnich. Andrzejki to dzień radosnych zabaw i wróżb. Dzieci z uśmiechem na twarzy tańczyły w przeróżnych, bajkowych strojach, wróżyły przyszłość poprzez lanie wosku oraz ustawianie butów. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w zabawie z magicznymi kubeczkami, a także z cudownymi szpilkami. Po wyczerpujących tańcach z balonami oraz zabawą z chustą animacyjną zasiadły do stołu pełnego smakołyków. Ten dzień był przepełniony świetną zabawą oraz mnóstwem wrażeń. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże! Ale z pewnością powtórzymy je za rok.