Pasowanie uczniów klasy I na czytelnika

[envira-gallery id=”1232″]3 listopada 2017r. uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelnika. Uroczystość odbyła się w bibliotece szkolnej. Nauczyciel biblioteki- pani Aneta Stawiszyńska, przeczytała uczniom wiersze Juliana Tuwima, a zadaniem dzieci było odgadnięcie tytułu utworu. Następnie młodzi czytelnicy zostali zapoznani z regulaminem biblioteki oraz obejrzeli karty czytelnika. Na zakończenie odbył się uroczysty akt pasowania, a uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.