Podsumowanie I semestru

14 stycznia w naszej szkole zakończył się I semestr nauki. Przyszedł czas na podsumowanie pracy uczniów i ich osiągnięć w dydaktyce i zachowaniu. 17 uczniów uzyskało średnią 4,75 i powyżej, a 3 osoby nie opuściły ani jednego dnia w szkole. Uczniowie z najwyższą średnią:

Klasa IV:

2. Marek Gazda

Klasa VIII:

1. Maria Chodanowicz

Uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję to: Maria Fir (klasa II), Hanna Studzińska (klasa IV), Mateusz Ciszewski (klasa VII). Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów i życzymy podobnych lub jeszcze lepszych wyników na koniec roku szkolnego.