Światowy Dzień Sztuki

Co roku 15 kwietnia, w rocznicę urodzin Leonarda da Vinci, obchodzony jest Światowy Dzień Sztuki. Nasza szkoła zaangażowała się w obchody tego święta,  przygotowując warsztaty malarstwa tradycyjnego, ekspresyjnego, fotografii, body paintingu oraz rysunku. Uroczystość przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy piątej i klasy siódmej z pomocą nauczyciela plastyki i rewalidacji. Wszyscy uczniowie szkoły chętnie uczestniczyli w warsztatach, z niezwykłym zaangażowaniem poznawali nowe techniki oraz świetnie się bawili, tworząc wspólnie wiele wyjątkowych i kreatywnych prac. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i ogromne zaangażowanie.