Konkurs recytatorski

13 kwietnia w Centrum Kultury w Świeszynie odbyły się gminne kwalifikacje do Powiatowego Przeglądu Recytatorskiego dla przedszkolaków” Julian Tuwim wierszem”. Wystąpiły dzieci ze szkoły w Konikowie, Zegrzu Pomorskim oraz Przedszkola Gminnego. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Janotka i Hanna Pankau z grupy pięciolatków oraz Hanna Borys i Hanna Pyczek z grupy sześciolatków. Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie, więc komisja konkursowa miała wielki dylemat z podjęciem decyzji. Naszą szkołę na kolejnym etapie konkursu w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej będzie reprezentował Aleksander Janotka. Natomiast Hanna Pyczek otrzymała wyróżnienie.