Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Szkolne Koło Wolontariatu

Dnia 28 listopada opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu, przygotowały dla swoich podopiecznych niecodzienne spotkanie z wyjątkowym gościem. Wolontariusze naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez „Pracownię Pozarządową”. Koordynatorką spotkania była pani Marzena Tkaczyk, wolontariuszka, która swoim ciepłym głosem, pozytywną energią i wielkim sercem, wprowadziła nas w jeszcze większy świat wolontariatu. Jak się okazuje, możliwości do pomocy jest bardzo wiele. Ograniczenia są tylko w naszej głowie. Dzisiaj już o tym wiemy. Wiemy również, że zdobyta wiedza posłuży wolontariuszom do podejmowania nowych działań na rzecz innym.

Nie samą nauką człowiek żyje i w myśl tej zasady wygospodarowaliśmy trochę czasu na wspólną zabawę. Należy pamiętać, że dobry i silny zespół buduje się nie tylko poprzez wspólne zainteresowania i działania, ale też integrację oraz pielęgnowanie naszej relacji.

„Pracownia Pozarządowa”, bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie i mówimy do zobaczenia.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content