Szkolne Koło Wolontariatu

Dnia 28 listopada opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu, przygotowały dla swoich podopiecznych niecodzienne spotkanie z wyjątkowym gościem. Wolontariusze naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez „Pracownię Pozarządową”. Koordynatorką spotkania była pani Marzena Tkaczyk, wolontariuszka, która swoim ciepłym głosem, pozytywną energią i wielkim sercem, wprowadziła nas w jeszcze większy świat wolontariatu. Jak się okazuje, możliwości do pomocy jest bardzo wiele. Ograniczenia są tylko w naszej głowie. Dzisiaj już o tym wiemy. Wiemy również, że zdobyta wiedza posłuży wolontariuszom do podejmowania nowych działań na rzecz innym.

Nie samą nauką człowiek żyje i w myśl tej zasady wygospodarowaliśmy trochę czasu na wspólną zabawę. Należy pamiętać, że dobry i silny zespół buduje się nie tylko poprzez wspólne zainteresowania i działania, ale też integrację oraz pielęgnowanie naszej relacji.

„Pracownia Pozarządowa”, bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie i mówimy do zobaczenia.