Wybory do Samorządu Uczniowskiego

5 października 2020 roku odbyły się wybory na przewodniczącego i zastępcę przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział uczniowie kl. I, II, III, IV, V, VI, VII oraz obecni w tym dniu nauczyciele. Głosowanie było tajne, przeprowadzone na kartach wyborczych. W dniu 8 października odbyło się przeliczanie głosów. Dokonała tego komisja w składzie: Maja Zbojna, Julia Baszewska, Bruno Tomaszewski z klasy VI oraz opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Katarzyna Nowacka.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Maria Chodanowicz kl.7 53 głosy

II miejsce Maja Potykanowicz kl.7 40 głosów