Wycieczka klasy I i II

5  czerwca uczniowie klasy I i II byli na wycieczce w „Wiosce labiryntów” w miejscowości Paproty. Pomimo upału humory dopisywały. Dzieci rozwiązywały zagadki Bajarza – musiały ułożyć labirynt z klocków, odczytać szyfr znaleziony w lesie oraz odnaleźć chorągiewki umieszczone w wierzbowym labiryncie. Po powrocie z lasu czekały na nich pyszne kiełbaski upieczone na grillu. Po posiłku i krótkim odpoczynku czekała na nich jeszcze zabawa z mydlanymi bańkami oraz wodna bitwa balonami napełnionymi wodą, a także  wodna kurtyna. Śmiechu było co niemiara.

Autor: Dorota Trepka