Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Wyjazd do teatru

15 listopada uczniowie klas 2 i 3 w ramach integracji międzyklasowej wybrali się do teatru na spektakl pt. „Pinokio”. Wyjazd można zaliczyć do bardzo udanych. Aktorzy doskonale wczuli się w swoje role, scenografia była świetnie dopasowana, a publiczność z dużym zaciekawieniem oglądała losy bohatera. Spektakl ukazany w nowej współczesnej odsłonie, ale problematyka pozostała ta sama. Zgodnie można stwierdzić, że było to kolejne dobre doświadczenie teatralne dla uczniów oraz doskonała okazja, aby sprawdzić się w roli kulturalnego widza.

Uhonorowaniem wyjazdu była możliwość rozmowy z aktorem, zadawania ciekawych pytań oraz zrobienia wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Wszystkie wyjazdy uczniów nie tylko integrują zespół klasowy i kształcą młodego człowieka, ale dają również możliwość poznawania, przeżywania i oswajania swoich emocji.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content