Wyniki konkursu

Zima to piękna pora roku. Choć często siarczysty mróz doskwiera, a śniegu mamy pod dostatkiem to pomimo tego, okres zimowy wprawia nas w pozytywny, klimatyczny nastrój.
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego zorganizowały w naszej szkole konkurs fotograficzny, którego tematem było sfotografowanie krajobrazu zimy. Dnia 22 marca komisja konkursowa zgodnie zadecydowała, że wszyscy uczestnicy konkursu przedstawili piękne ujęcia tegorocznej zimy i w związku z tym otrzymają dyplomy z nagrodami.
Nagrodzeni uczniowie to: Malwina Matusiak z klasy 3b, Nina Bronowicka z klasy 3b, Oliwier Majdecki z klasy 3b oraz Filip Brzozowski z klasy 4.

Serdecznie gratulujemy!