Wyniki konkursu

Dnia 8 marca zostały ogłoszone wyniki konkursu „Najpiękniejsza kartka Walentynkowa”. W konkursie ogłoszonym przez opiekunki Samorządu Uczniowskiego mogły wziąć udział wszystkie klasy naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za kreatywność i zaangażowanie. Autorzy najpiękniejszych prac otrzymali nagrody, a wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce: Lena Jędras z klasy 4 oraz Oliwier Majdecki z klasy 3b
II miejsce: Nina Bronowicka z klasy 3b oraz Wojciech Okłocki z Oddziału Przedszkolnego 5-latki.