Zabawa Andrzejkowa

Dzisiejszy dzień w szkole był wyjątkowo zaczarowany. W szkolnych korytarzach można było spotkać ciekawe postacie, a zamiast dzwonka na zajęcia, usłyszeć muzykę, głośne śmiechy i poczuć wesołą atmosferę. Andrzejki to czas dobrej zabawy i ciekawych wróżb. Nauczyciele również uczestniczyli w zabawach ze swoimi uczniami, ponieważ to doskonała okazja na niecodzienne spędzenie czasu z klasą. Chętni mogli wziąć udział w konkursie, quizie i wróżbach. Największą popularnością cieszyły się wróżby, w których uczniowie mogli dowiedzieć się, jaki zawód czeka ich w przyszłości, jak będzie miał/a na imię wybranek/ka serca, czy podróż i dobra nowina nastąpi jeszcze dzisiaj, a może przyjdzie na nią poczekać dłużej? Wróżby ze spinerem, kostkami, monetą oraz memory tak samo gromadziły za sobą długie kolejki uczniów. Ciekawość przyszłości była ogromna, jednak z dystansem i przymrużeniem oka trzeba podejść do wszystkich wróżb i pamiętać, że wiele zależy od nas. Szczęście dopisuje każdemu.

W przerwie między wróżbami, zabawą i tańcami, uczniowie oczywiście znaleźli też czas na mały odpoczynek i poczęstunek przygotowany przez rodziców. Były klasy, które zdecydowały się na inną formę przekąski i zamówiły pizzę. To był wspaniały dzień!