Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Zabawa Andrzejkowa

Dzisiejszy dzień w szkole był wyjątkowo zaczarowany. W szkolnych korytarzach można było spotkać ciekawe postacie, a zamiast dzwonka na zajęcia, usłyszeć muzykę, głośne śmiechy i poczuć wesołą atmosferę. Andrzejki to czas dobrej zabawy i ciekawych wróżb. Nauczyciele również uczestniczyli w zabawach ze swoimi uczniami, ponieważ to doskonała okazja na niecodzienne spędzenie czasu z klasą. Chętni mogli wziąć udział w konkursie, quizie i wróżbach. Największą popularnością cieszyły się wróżby, w których uczniowie mogli dowiedzieć się, jaki zawód czeka ich w przyszłości, jak będzie miał/a na imię wybranek/ka serca, czy podróż i dobra nowina nastąpi jeszcze dzisiaj, a może przyjdzie na nią poczekać dłużej? Wróżby ze spinerem, kostkami, monetą oraz memory tak samo gromadziły za sobą długie kolejki uczniów. Ciekawość przyszłości była ogromna, jednak z dystansem i przymrużeniem oka trzeba podejść do wszystkich wróżb i pamiętać, że wiele zależy od nas. Szczęście dopisuje każdemu.

W przerwie między wróżbami, zabawą i tańcami, uczniowie oczywiście znaleźli też czas na mały odpoczynek i poczęstunek przygotowany przez rodziców. Były klasy, które zdecydowały się na inną formę przekąski i zamówiły pizzę. To był wspaniały dzień!

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content