Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca uczniowie oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w zakończeniu roku szkolnego 2020/2021. Klasa VI i VII wzięła udział w apelu podczas którego dwie uczennice- Kornelia Wapniarz oraz Maria Chodanowicz otrzymały Stypendium Wójta, które wręczyła Wójt Gminy Świeszyno- pani Ewa Korczak. Nagrodzona została również Julia Łuczków oraz Maja Walkowiak, którym pani dyrektor Joanna Remplewicz wręczyła Nagrodę Dyrektora. W bardzo wyjątkowym zakończeniu roku szkolnego uczestniczyli również uczniowie klasy III oraz 6-latki, którzy pożegnali się ze swoimi wychowawcami, recytując wiersze i śpiewając piosenki. Trzecioklasiści oraz przedszkolaki w nowym roku szkolnym rozpoczną kolejny etap swojej edukacji. Uczniowie spotkali się również w klasach ze swoimi wychowawcami, gdzie zostały im wręczone świadectwa oraz nagrody. Gratulujemy wszystkim sukcesów i życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji.