Podsumowanie konkursów świątecznych

21 grudnia w naszej szkole odbył się apel podczas, którego zostały wręczone nagrody za konkursy świąteczne. W konkursie wigilijnym każda klasa przygotowała nakrycie stołu, na którym musiała znaleźć się potrawa świąteczna, coś słodkiego, własnoręcznie wykonana kartka, ozdoba oraz stroik. Każdy stół był oryginalny i wyjątkowy, a w jego przygotowania zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice. Przepięknie przygotowane stoły podziwiało jury oraz goście, którzy przybyli do naszej szkoły na apel świąteczny.  W drugim konkursie mógł wziąć udział każdy uczeń, a  polegał on na wykonaniu ozdoby świątecznej tj. bombka, ozdoba stołu lub stroik. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i piękne dlatego jury przyznało w każdej kategorii trzy miejsca i wyróżnienia, a także wręczyło mały upominek wszystkim uczestnikom. Prace uczniów można było kupić na kiermaszu świątecznym, który odbył się podczas zebrania z rodzicami 13 grudnia. Miło nam poinformować, że dochód z kiermaszu wyniósł 1798,52 zł. Dziękujemy wszystkich uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie, przygotowane potrawy i ozdoby oraz pomoc przy organizacji konkursów.