Informacja dot. Płatności za posiłki obiadowe dla uczniów

We wrześniu ilość dni żywienia wynosi 21. Cena za jeden posiłek wynosi 7 zł. Opłata za miesięczny abonament  147zł. Prosimy o dokonanie wpłat za wyżywienie dzieci do dnia 31.08

Konto do wpłat to: 59 1020 2791 0000 7002 0219 5808  bank PKO BP S. A.

W tytule opłaty prosimy o wskazanie miejscowości, imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc, którego dotyczy opłata.

Nieobecność dziecka (minimum trzy dniowa) prosimy zgłaszać SMSem pod numerem 660 327 815 do   godz. 9 dnia poprzedzającego nieobecność, wyłącznie w dni robocze. Wiadomość musi zawierać termin nieobecności, imię i  nazwisko dziecka oraz miejscowość szkoły w której się uczy. Jeżeli zgłoszenie jest niemożliwe, rodzic może odebrać obiad w godzinach wydawania posiłku.