Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Gwiezdny Teatr

20 listopada dzieci i uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w niezwykłym spektaklu przygotowanym przez pana Szymona Kowalczuka i jego Gwiezdny Teatr. Jedna z sal lekcyjnych została odpowiednio wyciemniona i zmieniła się

w prawdziwe planetarium. Dzięki zastosowanym podczas spektaklu efektom świetlnym i dźwiękowym każdy mógł się poczuć w centrum wszechświata. Przy pomocy krótkich filmów edukacyjnych połączonych z zabawami edukacyjnymi, uczniowie poznali Układ Słoneczny, planety, konstelacje gwiazd, Księżyc i Słońce. Pokaz i zabawy były dostosowane do grup wiekowych. Przedszkolaki doskonale bawiły się tworząc wspólnie własną mapę nieba przy użyciu kolorowej kredy i bezbłędnie odpowiadały na pytania w quzie na zakończenie spektaklu. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie nie mogą doczekać się kolejnej wizyty pana Szymona w naszej szkole.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content