Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Nagroda dla naszej szkoły

Nasza szkoła otrzymała nagrodę Platan Świeszyński w kategorii edukacja za bardzo wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego w 2018r.w Powiecie Koszalińskim.

I miejsce z egzaminu z historii i wos-u, języka polskiego, języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, matematyka

II miejsce z przedmiotów przyrodniczych

V miejsce z języka niemieckiego

Ponadto w naszej szkole uczniom, którzy potrzebują pomocy psychologiczno- pedagogicznej, oferowane są stosowne zajęcia. Wszyscy ci, którzy mniej radzą sobie  z nauką, mogą uczestniczyć w zajęciach dydaktyczno- wyrównawczych. Równie ważna jest pomoc uczniom zdolnym w przygotowaniu do konkursów przedmiotowych. Wspólnym sukcesem uczniów i nauczycieli jest to, że  co roku przynajmniej jeden wychowanek tej szkoły uzyskuje tytuł finalisty lub laureata konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Powszechnie wiadomo, że nie samą nauką żyje młody człowiek, dlatego uczniowie chętnie wyjeżdżają na wycieczki, do kina,teatru, na basen, kręgle czy lodowisko oraz uczestniczą w spotkaniach z ciekawymi ludźmi, koncertach muzycznych  i profilaktycznych.

Dla kadry zatrudnionej w świeszyńskiej podstawówce najważniejsze jest to, by szkoła była dla uczniów prawdziwym drugim domem, do którego zawsze chętnie będą wracać, mile wspominać i do którego kiedyś przyprowadzą  swoje dzieci.

 

Skip to content