Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Nagroda dla naszej szkoły

Nasza szkoła otrzymała nagrodę Platan Świeszyński w kategorii edukacja za bardzo wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego w 2018r.w Powiecie Koszalińskim.

I miejsce z egzaminu z historii i wos-u, języka polskiego, języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, matematyka

II miejsce z przedmiotów przyrodniczych

V miejsce z języka niemieckiego

Ponadto w naszej szkole uczniom, którzy potrzebują pomocy psychologiczno- pedagogicznej, oferowane są stosowne zajęcia. Wszyscy ci, którzy mniej radzą sobie  z nauką, mogą uczestniczyć w zajęciach dydaktyczno- wyrównawczych. Równie ważna jest pomoc uczniom zdolnym w przygotowaniu do konkursów przedmiotowych. Wspólnym sukcesem uczniów i nauczycieli jest to, że  co roku przynajmniej jeden wychowanek tej szkoły uzyskuje tytuł finalisty lub laureata konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Powszechnie wiadomo, że nie samą nauką żyje młody człowiek, dlatego uczniowie chętnie wyjeżdżają na wycieczki, do kina,teatru, na basen, kręgle czy lodowisko oraz uczestniczą w spotkaniach z ciekawymi ludźmi, koncertach muzycznych  i profilaktycznych.

Dla kadry zatrudnionej w świeszyńskiej podstawówce najważniejsze jest to, by szkoła była dla uczniów prawdziwym drugim domem, do którego zawsze chętnie będą wracać, mile wspominać i do którego kiedyś przyprowadzą  swoje dzieci.

 

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content