Pamięć o człowieku nie umiera nigdy

Pierwsze dni listopada to czas kiedy w szczególny sposób pamiętamy  o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Jak co roku, Samorząd Uczniowski z powodu zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych zorganizował sprzątanie opuszczonych  i zaniedbanych grobów na cmentarzu w Świeszynie. Zaangażowani w akcję uczniowie naszej szkoły: klasa 3, 5 i 6 razem z panią Katarzyną Nowacką i panią Barbarą Baranowicz pracowicie zbierali liście, wyrywali chwasty oraz zapalili znicze. W ten sposób mogliśmy oddać cześć zmarłym, oraz uczcić ich pamięć.

Autor: Katarzyna Nowacka