Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW- zakończenie roku szkolnego

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – GMINA ŚWIESZYNO

Autobus 1 – Świeszyno/ Konikowo

kmPrzystanekGodzina odjazdu
prznar
0,000,00BARDZLINO07:05
1,701,70Golica07:08
2,804,50Dunowo07:12
4,208,70Strzekęcino07:20
1,209,90Chłopska Kępa07:23
1,6011,50Świeszyno – szkoła07:26
3,3014,80Mierzym07:30
2,0016,80Włoki – słup07:33
1,8018,60Włoki – ogród botaniczny/ Olszak07:37
2,1020,70Świeszyno – ośrodek zdrowia/ Kępa Świeszyńska07:40
0,8021,50Świeszyno – szkoła07:42
1,3022,80Chałupy07:44
0,6023,40Konikowo – Orlen07:46
1,6025,00KONIKOWO – SZKOŁA07:48
 
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA09:25
1,601,60Konikowo – Orlen09:27
0,602,20Chałupy09:28
1,303,50Świeszyno – szkoła09:30
0,804,30Świeszyno – Ośrodek Zdrowia/ Kępa Świeszyńska09:31
2,106,40Włoki – Ogród Botaniczny/ Olszak09:34
1,808,20Włoki – słup09:36
2,0010,20Mierzym09:39
4,4014,60Chłopska Kępa09:45
1,2015,80Strzekęcino09:47
4,2020,00Dunowo09:55
2,8022,80Golica09:58
1,7024,50BARDZLINO10:00

Autobus 2 – Konikowo/ Świeszyno

kmPrzystanekGodzina odjazdu
prznar
0,000,00NIEKŁONICE – DZIAŁKI07:25
0,800,80Niekłonice – pętla07:27
3,504,30Giezkowo07:32
1,405,70Jarzyce07:35
3,409,10Świeszyno – szkoła07:41
3,5012,60KONIKOWO – SZKOŁA07:46
 
0,000,00KONIKOWO – SZKOŁA09:25
3,503,50Świeszyno – szkoła09:30
3,406,90Jarzyce09:36
1,408,30Giezkowo09:39
3,5011,80Niekłonice – pętla09:44
0,8012,60NIEKŁONICE – DZIAŁKI09:46
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content