Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019r. o godzinie 8.00 w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek inaugurujący rok szkolny 2019/2020. Na uroczystym rozpoczęciu roku obecni byli uczniowie, dzieci z oddziałów przedszkolnych, rodzice, nauczyciele oraz goście- Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej w Świeszynie- pani Beata Banaś-Dziobek oraz Główna Księgowa Zespołu Oświaty Samorządowej w Świeszynie- pani Grażyna Giełda-Stachowicz. Po przywitaniu wszystkich zebranych, pani dyrektor Joanna Remplewicz, przedstawiła nauczycieli oraz pracowników szkoły. Następnie prowadzący apel przypomnieli o 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz poprosili zebranych o uczczenie pamięci ofiar minutą ciszy. W imieniu Wójt Gminy Świeszyno- pani Ewy Korczak list do uczniów, rodziców i nauczycieli przeczytała pani Grażyna Giełda-Stachowicz. Po apelu uczniowie udali się                z wychowawcami do swoich klas. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim sukcesów, wytrwałości i dużo uśmiechu.